Registreerimine 06.-08. juunil toimuvatele projektipäevadele

06.-08. juunil on taas kõiki õpilasi ees ootamas huvitavad projektipäevad.

Projektipäevad on ellu toodud sel põhjusel, et õpilased saaksid süvendatult tegeleda valdkonnaga, mis neid huvitab, sest neil on võimalus valida erinevate projektide hulgast endale sobivaim. Iga projekt soodustab ka vastava kooliastme õpilaste õpiväljundite saavutamist ning erinevate üldpädevuste arendamist. Kõik projektid lähtuvad oma olemuselt kooli põhiväärtustest – loovus, avatus ja koostöö!

Registreerimise lingid leiate allpool. Kui projekti link on suletud, siis on vastava projekti õpilaste piirarv täis ja rohkem sinna registreeruda ei saa.

Õpilased, kes ennast ühtegi projekti ei registreeri, registreeritakse automaatselt projektidesse, kus on vabad kohad.

[vc_accordion active_tab=””][vc_accordion_tab title=”1.-3. klassid”][vc_column_text css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1487230326231{margin-top: 10px !important;margin-left: 10px !important;}”]

AGA MINA RANNAS JA MATKAL
Sulle meeldib matkata ja rannas käia. Aga kas sa oskad märgata ohtu enda ümber? Projekti raames õpid ohtlikke olukordi märkama ja teadvustama. Mängime võimalikud ohtlikud olukorrad läbi nii BeeBotte kasutades, rollimängude kaudu kui ka läbi praktilise õppekäigu Stroomi randa. Võta kaasa pinal, mille sees on värvi- ja viltpliiatsid, pulgaliim, käärid, harilik pliiats ja kustukumm. (30 õpilast)
https://goo.gl/forms/JcSVolUyvHLbShvw2

TULE KINNISVARAINVESTORIKS
Vali see projekt, kui
– tahad teada, kust raha tuleb;
– tahad õppida raha kasutama;
– tahad teada, kuidas oma unistuste ametini jõuda;
– sulle meeldib meisterdada;
– sulle meeldib teha koostööd;
– tahad ehitada päris oma unistuste maja.
Võta kaasa hea tuju ja pinal, kus lisaks kõigele muule on kindlasti sees käärid, liim ja joonlaud.
Kui oled valinud selle projekti ning registreerunud, siis joonista pilt oma unistuste ametist. Kirjuta juurde oma niki klass ja kes see on kelleks tahad saada. Too pilt õpetajate tuppa teisipäeval 5. juunil. (30 õpilast)
https://goo.gl/forms/wSuL3NgbEmyB57aI3

KUNST LÄBI MEELTE
Kogeme kunstiteoseid ja meid ümbritsevat erinevaid meeli kasutades. Projekti esimesel päeval külastame Kadrioru Kunstimuuseumi, selleks koguneme 9:00 koolimaja ees. Kunstimuuseumi külastus on tasuline, muuseumitunni pilet maksab 4,50 €. Palun võta teisel päeval kooli kaasa värvipliiatsid või vildikad. (30 õpilast)
https://goo.gl/forms/pzmcehmTAb05j5sp2

EESTI RAHVUSLOOM HUNT
Saame tuttavaks Eesti rahvuslooma hundiga. Tutvume tema elukeskkonnaga, uurime, mida ta sööb ja kus elab. Esimesel päeval külastame Eesti Loodusmuuseumi, kus tutvume hundi aastaringiga. Osalejal kaasa võtta pinal (viltpliiatsid vajalikud). Projektimaksumus 4.50 ja esimene päev algab 12.00, teistel päevadel algus 9.00 (30 õpilast).
https://goo.gl/forms/KtuX7jU9fC52VDxa2

NAKSITRALLIDE ( Муфта, Полботинка и Моховая Борода) SEIKLUSTE ILLÜSTREERIMINE JA RAAMATUKESE VALMISTAMINE.
Projektikäigus saad teada palju huvitavaid seiklusi Eno Raua lasteraamatu «Naksitrallid» tegelaste kaudu. Kuulates kuuldemängu saad endale teha väikese raamatu enda joonistatud illüstratsioonidega. Õpid uusi huvitavaid ja naljakaid eestikeelseid ja venekeelseid sõnu. Saad tutvuda õues (pargis) elavate olenditega. Saad teada kui tähtis on loodust hoida. (30 õpilast)
https://goo.gl/forms/k7yYbNSBJgJ8rHwB2

LINNU TOITMISKASTIDE MEISTERDAMINE
Õpilased valmistavad puidust lindudele toitmiskaste, et viimastel talvel kõhud täis oleksid. Valminuid kaste saavad õpilased õpetaja abiga ka dekoreerida kas värvides, lakkides, või mul moel isikupäraseks tehes. (20 õpilast)
https://goo.gl/forms/nFMUcR93hb5EWNjw1

DOING ARTS BY PLAYING (Teeme kunsti mängides)
Let’s do fun activities. During three days, we will discover interesting forms to do arts (drawings, paintings, collages, modelling and so on…). To join this group you only need imagination and happiness. (15 õpilast)
https://goo.gl/forms/SKmv4IstyrJmRLlu2

[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=”4.-6. klassid “][vc_column_text css=”.vc_custom_1487150538294{margin-top: 10px !important;margin-left: 10px !important;}”]

SCRAPBOOKING. ERINEVATE MÕISTATUSTE JA LOOGILISTE HARJUTUSTE KOGUMIK (vene ja eesti keeles)
Projektipäevade jooksul ilmub meil üks huvitav raamat (kogumik), kus on:
erinevad mõistatused, loogilised ülesanded, sõnamängud, erinevad ristsõnad piltmõistatused (reebused) jt. Lisaks on ka palju jooniseid. Kogumik on nii vene kui ka eesti keeles. Kasuks tulevad järgmised omadused: kannatlikkus, huvi keele ja käsitöö vastu. (32 õpilast)
https://goo.gl/forms/pKtQkBxCHAxwXvco2

EESTI 200
Eestis tegutseb 250 muuseumi, mis pakuvad rikkalikke ajaloo- ja kultuuriretki. Projektipäevade raames külastame kaks muuseumi. Esimene on KUMU: kunstimuuseumide visiitkaart (Euroopa aasta muuseum 2008). Teine Eesti Riiklik Vabaõhumuuseum, mis oli asutatud 1957 aastal ja oli esimene vabaõhumuuseum toonases Nõukogude Liidus. Projekti maksumus 10.50 euro.
Kuna esimesel päeva külastame Vabaõhumuuseumi, palun kaasa võtta joogipudel, kirjutamisvahendid, värvilised pliiatsid. (45 õpilast)
https://goo.gl/forms/zRC7NbMnOSGNpFi13

VISKEVÕRKPALLI TURNIIR
Tutvume mängu ajalooga, õpime mängureegleid, viime läbi miniturniiri.
Kohustuslikud spordiriided ja – jalatsid! (45 õpilast)
https://goo.gl/forms/1C3QFEPgogRFN8Zi2

METSLOOMADE AASTARING
Projekti raames õpime tutvuma metsloomade elu läbi aasta. 1. päeval külastame Eesti Loodusmuuseumi ja osaleme muuseumitunnis.  2.päeval käime Tallinna Loomaaias.3. päeval teeme koolis ühiselt nähtust kokkuvõtteid.
Projektis osalemise tasu: 6,50 eurot .
Vajalikd vahendid:  värvipliiatsid ja käärid. (32 õpilast)
https://goo.gl/forms/xiUTkYPoSqoyt9Nd2

[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=”7.-8. klassid”][vc_column_text css=”.vc_custom_1487150562591{margin-top: 10px !important;margin-left: 10px !important;}”]

 

NUTIPEITUS KOPLIS
Selle projekti jooksul tutvud erinevate digirakendustega, mille abil saad luua mänge. Sellega aitad kaasa, et vahetunnid oleksid veelgi lõbusamad ja sisukamad! (30 õpilast)
https://goo.gl/forms/gcBswt3O98k4Le8T2

EESTI KUULSAD MERESÕITJAD
Selle projekti raames uurime erinevaid kuulsaid meresõitjaid, kes on seotud Eesti- ja Venemaaga. Pöörame tähelepanu maadeavastamise ajaloole. (23 õpilast)
https://goo.gl/forms/ufRGA5vWjtKDLYMl1

LOODUSEGA STRESSI VASTU
Lähme loodusesse (jalgsimatk), õpime tundma oma tajusid, katsetame lõõgastumis-meetodeid, mängime mänge… (30 õpilast)
https://goo.gl/forms/lN4ddD9xDknyYWYh2

[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=”8.-11. klassid”][vc_column_text css=”.vc_custom_1487150633583{margin-top: 10px !important;margin-left: 10px !important;}”]

MAALINGUD LASTEAEDADESSE
Kunstigümnaasiumi õpilaste abi on palunud Maasika ja Endla lasteaiad, kes soovivad maalinguid oma seintele ja treppidele. Projektipäevade käigus kujundatakse koostöös lasteaedadega sobivad graafilise disaini lahendused ning teostatakse maalingud. (15 õpilast)
https://goo.gl/forms/7rW48HG6nJVDtNaL2

SEINAMAALINGUD
Seinamaalingute projekt 8.-11. klassile. Eesmärgiks on dekoreeride geograafia klassiruumi suure seinamaalinguga; koridori lisada kunsti-teemalisi mõtteteri ning lõpetada pooleli olevad maalingud kooli sööklas. (30 õpilast)
https://goo.gl/forms/fX0g6Skxz1v1bwg42

KOMÖÖDIASKETŠI LOOMINE
Komöödiasketši grupp ootab erinevate iseloomude, oskuste ning huvidega noori, et me üheskoos ühe ägeda video valmis saaks.
Liitu meiega juhul kui tunned, et miski siit kõnetab su hinge.
Me vajame:

  • Teravat sõnaseppa (kes kirjutab video stsenaariumi)
  • Loovat joonistajat (kes joonistab stsenaariumi põhjal video storyboardi)
  • Julgeid näitlejaid (kes annavad endast parima, et ühtset visiooni ellu viia)
  • Kindlakäelisi kaameraoperaatoreid (kes hoolitsevad selle eest, et video kvaliteet lööks inimeste silmad särama)
  • Visionäärist režissööri (kes juhib meie tiimi ning hoolitseb selle eest, et kaameraoperaatorite ning näitlejate töö annaks just sellise tulemuse nagu ta vaimusilmas ette kujutab)
  • Perfektsionistlike monteerijaid (kes on hea tehnilise taibuga)

Aga eelkõige vajame me heatujulisi inimesi kes on nõus täitma ükskõik millist eeltoodud ülesannetest juhul kui mingi positsiooni kohad on juba täis. (15 õpilast)
https://goo.gl/forms/lTl4pOGMLjIGGNeT2

[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=”10.-11. klassid”][vc_column_text css=”.vc_custom_1487150633583{margin-top: 10px !important;margin-left: 10px !important;}”]

FOTOSEERIA „(INIMESED) TÄNAVAL“
Kas tahad proovida kätt pildistamisel  ja osaleda fotonäitusel? (30 õpilast)
https://goo.gl/forms/5Uo3wdSMnYL5X1IP2

ELEMENTIDE TABEL SÕNAS JA PILDIS
Koostame keemiliste elementide uue perioodilisustabeli arvutigraafika põhjal, kus iga elemendi kohta on toodud lisaks  kas pilt või joonis. (20 õpilast)
https://goo.gl/forms/7bcI8wTt3csmidEx1

[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][/vc_accordion]